background

Over ons

Oranje boven ontwerpt wat opdrachtgevers bedoelen, wat ze willen uitstralen. Passie, kracht, vernieuwing, vertrouwen, gedrevenheid, rust, regelmaat. Het begint met een goed gesprek. Het eindigt verrassend.

image

Al ruim twintig jaar binden wij boodschappen aan beelden en omgekeerd.

Vorm geven aan ambities, reputaties repareren, voordelen versterken, doelen dienen. Gedrukt of digitaal. Folders, brochures, boeken, huisstijlen, websites. Met veel enthousiasme werken we aan grote en kleine projecten. Waar nodig samen met externe professionals.

image

Korte lijnen, alleen direct contact met de uitvoerende ontwerper.

Dat werkt voor ons het beste en dat vinden onze opdrachtgevers ook. Enthousiasme vergroot het vertrouwen in elkaars talenten.

Het team

Image

Margreet Borgman

margreet@oranjeboven.nl
Image

Judith Reijnen

judith@oranjeboven.nl
Image

Onno van Sabben

onno@oranjeboven.nl
Image

Larsson Driessen

larsson@oranjeboven.nl
Image

Anne Goossens

anne@oranjeboven.nl
Image

Micha Visser

micha@oranjeboven.nl

Telefoon +31 (0)73 690 16 86 Email info@oranjeboven.nl